WC Kefy

WC Kefy

ľavý banner

WC Kefy

WC kefy sú nevyhnutným doplnkom každého wc zariadenia a toalety, a preto by wc kefa nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Vzhľadom k tomu, že sa voda nedostane do všetkých častí toalety, je potrebné použiť wc kefu, ktorej účelom je jej čistenie a odtraňovanie nečistôt aj z neprístupných drážok a rámov. Dnes už jestvuje mnoho druhov WC kief, vyrobených z najrôznejších materiálov od dreva, cez plast, až po nérez. Vyberte si z našej pestrej palety týchto toaletných doplnkov a vytvorte osobitý vzhľad vašej kúpeľne alebo toalety. Naše WC kefy sa vyznačujú štýlovým vzhľadom a veľmi kvalitným spracovaním.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Balenie obsahuje
Filter
  • Zľava -48%
  WC kefa Minerva EMI
  Skladom
  6,50 €
  12,50 €

  Hranatá WC kefa Minerva je vyrobená z nerezovej ocele s vnútrom vyrobeného zo špecialného plastu odolnému proti korózii. Čistiacu časť kefy je možné kedykoľvek vymeniť.

  • Zľava -50%
  Set WC doplnkov do kúpeľne...
  Skladom
  22,40 €
  45 €

  Moderné kúpeľňové doplnky, ktoré ozvláštnia každú kúpeľňu. Set Nero je vyrobený z nerezu. Obsahuje jeden držiak na toaletný papier, odpadkový kôš a WC kefu so stojanom.

  • Zľava -32%
  WC kefa Dea EMI
  Skladom
  6,40 €
  9,50 €

  Elegantná WC kefa Dea z kvalitného hygienického materiálu je vhodným doplnkom ku každej toalete. Rukoväť vyrobená z nerezu je praktická na chytanie do rúk.

  WC_scetka_Hades_AWD
  Skladom
  19,90 €

  Čierna WC kefa Hades je štýlové príslušenstvo a vďaka nezvyčajnému dizajnu oživí každý interiér kúpeľne. Nádoba na kefu je vyrobená z tmavej matnej antracitovej kameniny, ktorá svojim škvrnitým vzhľadom okamžite upúta pozornosť. Priemer čistiacej hlavice je 7,5cm. 

  Stojan na WC kefu s polickou AWD
  Skladom
  42,90 €

  Stojan na WC kefu s poličkou na mobil a držiakom na toaletný papier je skvelou kombináciou moderného dizajnu a praktického príslušenstva do kúpeľne. Stojan je z oceľového materiálu a má ozdobné prvky vyrobené z prírodného bambusu. Vďaka elegantnému prevedeniu vynikne v každom interiéri kúpeľne. 

  WC_scetka_Galado
  Skladom
  14,90 €

  Plastová nádoba s WC kefou na toaletu. Kvalitný hygienický materiál, ktorý sa ľahko čistí, má vysokú funkčnosť a v neposlednom rade vhodný dizajn pre každú kúpeľňu.

  Stojan na WC kefu Metal AWD
  Skladom
  42,90 €

  Čierny stojan do kúpeľne na toaletnú kefu a toaletný papier. Vyznačuje sa jednoduchým geometrickým dizajnom, ktorý dodá každej kúpeľni nádych luxusu.

  WC ščetka siva Gom
  Skladom
  12,95 €

  Plastová nádoba v sivej farbe s WC kefou na toaletu. Kvalitný hygienický materiál, ktorý sa ľahko čistí, má vysokú funkčnosť a v neposlednom rade vhodný dizajn pre každú toaletu.

  WC kefa tyrkysová Maur
  Skladom
  16,95 €

  WC kefa Maur je vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu. Nádoba WC kefy je vyrobená z vysokokvalitnej keramiky. V interiéri vynikne najmä vďaka tyrkysovej farbe a elegantným ornamentom. 

  wc_kefa
  Skladom
  19,50 €

  WC kefa Diosa je praktickým pomocníkom k toalete. Pomáha udržiavať vašu toaletu hygienicky čistú. Zároveň vďaka svojmu dizajnu dodáva interiéru luxusný vzhľad. 

  WC ščetka črna Gom
  Skladom
  12,95 €

  WC kefa Gom v čiernej plastovej nádobe je vyrobená z kvalitného hygienického materiálu, ktorý sa ľahko čistí, má vysokú funkčnosť a vhodný dizajn pre každú toaletu.

  WC kefa Origami
  Skladom
  14,45 €

  Elegantná WC kefa Origami je vyrobená z kvalitného, ľahko čistiteľného a hygienického materiálu. Svojimi nepravidelnými tvarmi vynikne v každom interiéri kúpeľne.

  stojan_na_wc_kefu_black
  Skladom
  33,50 €

  Stojan Black s moderným dizajnom na WC kefu a toaletný papier z oceľového materiálu. Vďaka elegantnému a nadčasovému prevedeniu vynikne v každom interiéri kúpeľne. 

  wc_kefa_siva
  Skladom
  12,50 €

  WC kefa Luna vynikne v interiéri kúpeľne alebo toalety vďaka svojej elegantnej sivej farbe. Kefa je vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu a nádoba z odolného plastu. 

  WC kefa Punch
  Skladom
  14,45 €

  WC kefa Punch je vyrobená z kvalitného, ľahko čistiteľného a hygienického materiálu. Vďaka svojmu elegantnému vzoru vynikne v každom interiéri kúpeľne. Nádoba WC kefy je vyrobená z trvácnej keramiky.

  wc_kefa
  Skladom
  9,50 €

  WC kefa Libre je praktickým pomocníkom k toalete. Pomáha udržiavať vašu toaletu hygienicky čistú. Zároveň vďaka svojmu dizajnu dodáva interiéru štýlový vzhľad.

  WC kefa Madera AWD
  Skladom
  12,50 €

  WC kefa Madera vynikne v interiéri kúpeľne vďaka svojej farbe a elegantným ornamentom. WC kefa je vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu, jej nádoba z odolného plastu s imitáciou dreva. 

  wc_kefa_na_cistenie_toalety
  Skladom
  11,50 €

  WC kefa Solei v kapučínovej farbe s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom ku každej toalete. Vyrobená je z kvalitného ABS materiálu. 

  Stojan na wc kefu Atlas AWD
  Skladom
  22 €

  Stojan na wc kefu a toaletný papier Atlas z chromovaného materiálu v modernom dizajne a v kvalitnom spracovaní. Ponúkame najväčší výber kúpeľňových doplnkov.

  Stojan na WC kefu Sapfo AWD
  Skladom
  38,50 €

  Stojan Sapfo na WC kefu a toaletný papier z chromovaného materiálu v modernom dizajne. V našej ponuke nájdete najväčší výber kvalitného a moderného WC príslušenstva. 

  multifunkcny_stojan_na_wc_kefu_awd
  Skladom
  42,90 €

  Elegantný stojan na WC kefu a toaletný papier z lakovanej ocele a prvkov imitujúcich drevo poslúži ako praktický a moderný doplnok vašej toalety a kúpeľne. 

  • 0%
  WC kefa
  Vypredaný

  Nerezová WC kefa v umelohmotnom vedierku. Jednoduchý dizajn a rúčka s možnosťou zavesenia na vešiak. Efektívny pomocník na čistenie vašej toalety.

  • 0%
  • 0%
  wc_kefa_cierna_na_cistenie_toalety
  Vypredaný

  WC kefa KSANTI v čiernej farbe  s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom ku každej toalete. Vyrobená je z kvalitného ABS materiálu v kombinácii s bambusom. 

  • 0%
  rukovat_na_wc_kefu
  Vypredaný

  Náhradná rukoväť na WC kefu je praktický komponent, ktorý pomáha udržiavať vašu toaletu hygienicky čistú, Používa sa na uchopenie wc kefy a je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť umožňuje kedykoľvek vymeniť čistiacu hlavicu.