ľavý banner

Sprcha

Sprcha sa stará o vašu čistotu, relax a oddych. V tejto kategórii nájdete masážne sprchové hlavice, s ktorými zažijete pri sprchovaní ešte väčší pôžitok, či úsporné sprchy, ktoré potešia aj vašu peňaženku. Prezrite si klasické modely, modely s množstvo funkcií alebo moderným dizajnom. Okrem toho tu nájdete aj náhradné príslušenstvo, ako držiaky alebo sprchové hadice.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Rozmer
Pranie
Protišmykové
Filter
  Protismykova podlozka do vane zelena 53x53 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného PVC bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  Шторка_для_душу_Stripes_180x180cm_AWD
  Skladom
  10,90 €

  Sprchový záves Stripes s pásikmi je vyrobený z PEVA materiálu a plní dve funkcie. Vnútorná strana zachytí vodu a vonkajšia pôsobí dekoratívne. Rozmer závesu je 180 x 180 centimetrov.

  Sprchový záves Pecos 180x180 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Priesvitný sprchový záves Pecos s motívom veľkých kruhov je vyrobený z materiálu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Je štýlový, nadčasový, neprepúšťa vodu a je možné ho prať v práčke. Set obsahuje aj krúžky na montáž.

  Sprchový záves Kama 180x180 cm AWD
  Skladom
  14,90 €

  Sprchový záves s motívom listov monstera je vyrobený z príjemného a kvalitného materiálu s dlhou životnosťou. Je vodeodolný, dá sa prať v práčke a má zosilnený pás s otvormi na krúžky, ktoré sú súčasťou balenia.

  Sprchový držiak nastaviteľný AWD
  Skladom
  5,20 €

  PVC hadica do sprchy. Najžiadanejšia sprchová hadica s rozmerom 150 cm.

  cierna_sprchovacia_hlavica
  Skladom
  24,40 €

  Ručná sprcha je súčasťou každého sprchovacieho kúta či vane. Vyrobená je z kvalitného a odolného ABS materiálu v čiernej farbe. Má až 3 funkcie, ktoré poskytujú dokonalý masážny efekt a zážitok zo sprchovania. 

  Sprchová hadica z nehrdzavej ocele AWD
  Skladom
  12 €

  Hadica na sprchovanie z chrómovanej nehrdzavej ocele.

  Sprchový záves Leaf 180x180 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Sprchový záves Leaf s motívom listov má nadčasový dizajn a je šetrný k životnému prostrediu. Záves je obojstranný, neprepúšťa vodu a dá sa prať v práčke. Rozmer je 180x180 cm.

  Sprchový záves Polka 180x180 cm AWD
  Skladom
  14,90 €

  Vysokokvalitný sprchový záves s trendovým a atraktívnym dizajnom. Vodotesný, ekologický a s možnosťou prania. So spevneným švom a otvormi na krúžky.

  Tyč na sprchový záves 110-200 cm AWD
  Skladom
  11,90 €

  Teleskopická tyč na kúpeľňový záves s nastaviteľnou dĺžkou je vyrobená z hliníka, vďaka čomu je stabilná, odolná a ľahko udržiavateľná. Montáž je veľmi jednoduchá, nie je nutné vŕtanie.

  • 0%
  protismykova_podlozka_do_kupelne
  Vypredaný

  Hnedá PVC podložka zabraňuje pošmyknutiu v sprche. Je ľahká, mäkká, rýchloschnúca a jednoducho sa inštaluje. Svojimi rozmermi 54x54 centimetrov sa hodí do každej bežnej sprchy.

  • 0%
  Protismykova podlozka do sprchy siva 90x40 cm AWD
  Vypredaný

  Protišmyková podložka zabraňuje pošmyknutiu v kúpeľni, a tak predchádza nepríjemným úrazom. Podložka je ľahká, mäkká, odolná a je vhodná na pranie v práčke. Má rozmer 90x40 centimetrov a sivú farbu.

  • 0%
  protismykova_podlozka_do_kupelne
  Vypredaný

  Protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy. 

  • 0%
  protismykova_bezova_podlozka_awd
  Vypredaný

  Podložka do vane, ktorá zabraňuje pošmyknutiu je vyrobená z kvalitného TPE materiálu bez obsahu škodlivých látok. S touto podložkou bude vaše kúpanie bezpečné a pohodlné. Je vybavená prísavkami na spodnej strane a možete ju prať aj v práčke.

  • 0%
  Sprchový držiak AWD
  Vypredaný

  Držiak na ručnú sprchu s moderným dizajnom. firma AWD s najrozsiahlejším sortimentom do kúpeľne.

  • 0%
  sprchovy_posuvny_drziak
  Vypredaný

  Držiak na ručnú sprchu je praktická pomôcka pri sprchovaní. Umožňuje nastaviť požadovú výšku a smer sprchovacej hlavice. Umožňuje pohodlné sprchovanie bez potreby neustáleho držania sprchovacej hlavice. Posuvná úchytka je z nerezového materiálu rovanko ako celý držiak a nepodlieha korózii. 

  • 0%
  protismykova_podlozka_bezova_awd
  Vypredaný

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného TPE materiálu bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  • 0%
  protismykova_podlozka_hneda
  Vypredaný

  Protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného TPE materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy. 

  • 0%
  tyc_na_sprchovy_zaves_biela
  Vypredaný

  Tyč na uchytenie sprchového závesu je univerzálna, vyrobená z hliníka, je v bielej farbe a má oválny tvar. Je vhodná pre všetky sprchové vane a je možné ju podľa potreby skrátiť.

  • 0%
  Rohova_protismykova_podlozka
  Vypredaný

  Rohová protišmyková podložka do sprchy v modrej farbe sa hodí do každej kúpeľne a poskytne vám bezpečnosť pri kúpaní. Na spodnej strane je vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca

  • 0%
  sprchovy_drziak
  Vypredaný

  Sprchový držiak AWD v modernom čiernom prevedení sa hodí do každej kúpeľne. Slúži na upevnenie sprchovacej hlavice. Vyrobený je z odolného ABS materiálu. Montáž je veľmi jednoduchá. 

  • 0%
  Protismyková podlozka do vane hneda 40x90 cm AWD
  Vypredaný

  Hnedá protišmyková podložka je ideálna do každej vane ako ochrana pred nechceným pošmyknutím. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a je možné ju prať v práčke. Rozmer podložky je 40x90 centimetrov.

  • 0%
  tyc_na_sprchovy_zaves
  Vypredaný

  Tyč na uchytenie sprchového závesu je univerzálna, vyrobená z hliníka a vhodná najmä do sprchovacích kútov. Je v bielej farbe, hodí sa do každej kúpeľne a má ovalný tvar. Montáž je rýchla a jednoduchá. 

  • 0%
  Sprchová hadica chrómovaná čierna AWD
  Vypredaný

  Čierna chrómová sprchová hadica sa skvele hodí do každej moderne zariadenej kúpeľne. Vďaka štandardným závitom je kompatibilná so všetkými ručnými sprchami. Vyrobená je z PVC a má dĺžku 152 cm.