ľavý banner

Ručná sprcha

Ručná sprcha je najbežnejší spôsob starostlivosti o svoje telo a každodennú hygienu. Vyberte si jednoduchý variant alebo zvoľte sprchovú hlavicu s viacerými funkciami, a premeňte tak rutinu na každodenný pôžitok. V tejto kategórii nájdete klasické sprchy, ale aj modely s moderným dizajnom či držiaky a nehrdzavejúce sprchové hadice.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Rozmer
Filter
  cierna_sprchovacia_hlavica
  Skladom
  24,40 €

  Ručná sprcha je súčasťou každého sprchovacieho kúta či vane. Vyrobená je z kvalitného a odolného ABS materiálu v čiernej farbe. Má až 3 funkcie, ktoré poskytujú dokonalý masážny efekt a zážitok zo sprchovania. 

  Sprchový držiak nastaviteľný AWD
  Skladom
  5,20 €

  PVC hadica do sprchy. Najžiadanejšia sprchová hadica s rozmerom 150 cm.

  Sprchová hadica z nehrdzavej ocele AWD
  Skladom
  12 €

  Hadica na sprchovanie z chrómovanej nehrdzavej ocele.

  • 0%
  Sprchový držiak AWD
  Vypredaný

  Držiak na ručnú sprchu s moderným dizajnom. firma AWD s najrozsiahlejším sortimentom do kúpeľne.

  • 0%
  sprchovy_posuvny_drziak
  Vypredaný

  Držiak na ručnú sprchu je praktická pomôcka pri sprchovaní. Umožňuje nastaviť požadovú výšku a smer sprchovacej hlavice. Umožňuje pohodlné sprchovanie bez potreby neustáleho držania sprchovacej hlavice. Posuvná úchytka je z nerezového materiálu rovanko ako celý držiak a nepodlieha korózii. 

  • 0%
  sprchovy_drziak
  Vypredaný

  Sprchový držiak AWD v modernom čiernom prevedení sa hodí do každej kúpeľne. Slúži na upevnenie sprchovacej hlavice. Vyrobený je z odolného ABS materiálu. Montáž je veľmi jednoduchá. 

  • 0%
  Sprchová hadica chrómovaná čierna AWD
  Vypredaný

  Čierna chrómová sprchová hadica sa skvele hodí do každej moderne zariadenej kúpeľne. Vďaka štandardným závitom je kompatibilná so všetkými ručnými sprchami. Vyrobená je z PVC a má dĺžku 152 cm.

  • 0%
  Sprchova_hadica_z_nerezovej_ocele_AWD
  Vypredaný

  Hadica na sprchovanie je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne. Vyrobená je z nerezovej ocele a PVC materiálu. Dĺžka sprchovacej hadice je 150-200 cm. 

  • 0%
  Ručná sprcha AWD
  Vypredaný

  Ručná sprcha s pochormovaným ABS plastom. Sprcha s jednou funkciou striekania.Najpredávanejší model.