ľavý banner

3D Obliečky

3D obliečky sú novinkou, a zároveň veľkým hitom v bytovom textile. Ponúkajú trojrozmerný obraz krásnych vzorov a motívov s dokonalou farebnosťou, ktorá oživí a zvýrazní každú spálňu a posteli dodá trendový nádych. Tento typ posteľných obliečok splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, pretože sú príjemné na dotyk a vyznačujú sa vlastnosťami, ako jemnosť, pevnosť a farebná stálosť aj po viacnásobnom praní. Ich vzory tvoria harmonický celok. Ak sa chcete o 3D obliečkach dozvedieť viac, pozrite si článok 3D posteľné obliečky oživia každú spálňu.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
viac... menej
Filter
  Obliecky_bavlnene_3D_Provence
  Skladom
  35 €

  Obliečky Provence sú ako stvorené do každej Vintage spálne. Krásny vzor a kvalitná 100 % bavlna potešia nie len oko, ale aj telo. Oživte svoju spálňu provensálskou atmosférou.

  Obliecky_bavlnene_3D_Winter_Story
  Skladom
  35 €

  Kvalitné vianočné bavlnené obliečky na posteľ sú vyrobené zo 100% bavlny. Ich skvelé vlastnosti si ihneď zamilujete. Radosť vám urobí aj jednoduchá starostlivosť, pevnosť a trvácnosť vďaka ktorej si ich budete môcť vychutnávať roky v nezmenenej kvalite. Vyčaria v každej spálni zimnú rozprávku.

  3D_obliecky_bavlnene_Abrazo
  Skladom
  35 €

  3D obliečky vyrobené zo 100% bavlny. Vyznačujú sa elegantným vzorom, ktorý dodá vkusnosť každej spálni, ale aj jemným a trvácnym materiálom, ktorý nestráca žiarivosť ani po častom praní.

  Obliecky_bavlnene_3D_Boat
  Skladom
  35 €

  Bavlnené 3D posteľné obliečky ušité zo 100 % husto tkanej bavlny. Vzor vnesie kúsok leta do každej spálne. Zapínanie obliečok je pomocou zipsu.

  3D obliečky bavlnené Khloe EMI
  Skladom
  30 €

  3D obliečky s krásnym zimným motívom okamžite ozdobia každú spálňu. Komfortný spánok prináša 100% bavlna Deluxe bez obsahuj polyesteru. Sú jemné, príjemné na dotyk, farebne stále a trvácne.

  Obliečky bavlnené 3D Horses
  Skladom
  35 €

  Obliečky Horses sa vďaka svojmu vzoru tešia veľkej obľube. Zamilujete si aj ich vlastnosti ako jemnosť, kvalita, farebná stálosť a trvácnosť.

  3D obliečky bavlnené...
  Skladom
  30 €

  3D obliečky s motívom kvetov budú príjemným spestrením každej spálne. Svojou inakosťou a priestorovým vzorom ihneď zaujmú. Okrem toho sú príjemné na dotyk, farebne stále a trvácne. Zapínanie obliečok je na zips.

  3D obliečky bavlnené Bianca...
  Skladom
  30 €

  3D obliečky Bianca okamžite vnesú príliv pozitívnej energie do každej spálne. Sú vyrobené z na dotyk príjemnej 100% bavlny deluxe vďaka čomu sa pod nimi nespotíte. Farebne stále. 

  3D obliečky bavlnené Forest
  Skladom
  35 €

  3D obliečky vyrobené zo 100% bavlny. Vyznačujú sa elegantným vzorom, ktorý dodá vkusnosť každej spálni, ale aj jemným a trvácnym materiálom, ktorý nestráca žiarivosť ani po častom praní.

  3D obliečky bavlnené Skylar...
  Skladom
  30 €

  Ozdobte svoju posteľ 3d obliečkami Skylar. Zimný motív umocní atmosféru Vianoc aj chladných období roka. Jemná 100% bavlna deluxe bez obsahu polyesteru vás príjemne prekvapí. Zapínanie obliečok je na zips.

  3D_obliecky_bavlnene_Violet_EMI
  Skladom
  30 €

  Bavlnené 3D posteľné obliečky s krásnym motívom okamžite rozžiaria každú izbu. Vyrobené sú z jemnej a vysoko kvalitnej bavlny Deluxe, ktorá vás poteší svojou jemnosťou, kvalitou aj farebnou stálosťou. Zapínanie obliečok je na zips.

  Obliecky_bavlnene_3D_Futbal
  Skladom
  35 €

  3D posteľné obliečky s futbalovou loptou pre všetkých nadšencov futbalu. Vyrobené sú z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny.

  Obliecky_bavlnene_3D_Safari
  Skladom
  35 €

  3D obliečky vám zaručia dokonalú atmosféru. 100 % bavlna sa postará o kvalitu, trvácnosť a hebkosť. Doprajte kúzlo Safari aj svojej spálni.

  3D_obliecky_bavlnene_Deluxe_Palmer_EMI
  Skladom
  30 €

  Uchovajte si letné spomienky s 3D obliečkami Palmer. Sú vyrobené z na dotyk príjemnej a kvalitnej 100% bavlny Deluxe, vďaka ktorej sú jemné, trvácne aj farebne stále. Zapínanie obliečok je na zips.

  Obliecky_bavlnene_Zadar_EMI
  Skladom
  27,98 €

  Obliečky bavlnené Zadar EMI sú bavlnené obliečky vyrobené z exkluzívnej 100% bavlny deluxe. Majú krásny jemný vzor, ktorý dokonale zvýrazní bielu.

  3D_obliecky_bavlnene_Dorothy_EMI
  Skladom
  30 €

  Vďaka 3D posteľným obliečkam Dorothy s moderným motívom budete mať ako na ružiach ustlané. Jemná 100% bavlna Deluxe sa postará o dokonalý komfort a pohodlie. Sú farebne stále a zapínajú sa na zips

  moderne_obliecky_3D_obliecky
  Skladom
  35 €

  Bavlnené 3D posteľné obliečky vyrobené z obľúbenej 100% bavlny. Obliečky majú jednoduchý a moderný vzor, ktorý je ideálny pre všetkých milovníkov hudby.

  Obliecky_bavlnene_Ariel_modre_EMI
  Skladom
  27,98 €

  Posteľné obliečky Ariel modré sú ušité na Slovensku z husto tkanej 100% bavlny don. 3D vzor obliečok krásne ozdobí každú izbu.

  Obliecky_bavlnene_Botanic_EMI
  Skladom
  27,98 €

  Obliečky Botanic EMI sú bavlnené obliečky vyrobené z exkluzívnej 100% bavlny deluxe. Majú krásny kvetinový vzor, ktorý kombinuje klasický štýl a moderný dizajn a sú vyrobené na Slovensku.

  Obliecky_bavlnene_3D_Flowers
  Skladom
  35 €

  Bavlnené 3D posteľné obliečky s pekným a moderným vzorom. Jemný a zároveň kvalitný materiál 100% bavlny sú zárukou spokojnosti. Radosť vám urobí jednoduchá starostlivosť, pranie na 60°C a farebná stálosť, vďaka ktorej si ich v nezmenenej kvalite budete užívať roky.

  fate_winx_saga_obliecky
  Skladom
  24,90 €

  Detské obliečky The Winx Sága vďačia za svoju príjemnú jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Obliečky sú obojstranné. Na jednej strane sú vyobrazené farebné motýle a z druhej strany sú na oranžovom podklade jemné biele vzory. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  Obliecky_Eva_V1_krem
  Skladom
  27,98 €

  Luxusný vzor obliečok Eva krem zaujme každého. Štruktúrou tkania bavlny sa materiál obliečok stal pevný, trvácny a stály.

  Obliecky_Batman_bavlna_140x200+70x90_cm
  Skladom
  25,60 €

  Detské bavlnené obliečky Batman sú ideálnym darčekom pre chlapcov obľubujúcich superhrdinov. Tieto obliečky z kvalitnej 100% bavlny sa vyznačujú vysokou odolnosťou aj po viacnásobnom praní, priedušnosťou a dokonalou hebkosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  obliecky_planeta_zvierat
  Skladom
  21,90 €

  Bavlnené posteľné obliečky so vzorom tigra sú ušité z kvalitnej 100 % bavlny deluxe. Vyznačujú sa vlastnosťami ako jemnosť, farebná stálosť a priedušnosť. Potešia v izbe tínedžerov. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.