ľavý banner

Dezinfekcia

Dezinfekcia na ruky vo forme roztokov zabezpečí rýchlu a bezpečnú dezinfekciu rúk. Vďaka vysokému podielu etanolu (80%) je účinnosť dezinfekčných roztokov vysoká. Majú baktericídny a virucídny účinok už po 30 sekundách a obsahujú tiež glycerol pre zvláčnenie a hydratáciu pokožky. Roztoky sa neoplachujú. Oproti antibakteriálnemu gélu na ruky sa dokonale vstrebú a nezanechávajú žiadnu stopu (zhluky gélu). Ničia až 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla.

Filtrovať podľa

Cena
Farba
Filter
  • Zľava -80%
  Dezinfekčný roztok na ruky 400 ml s dávkovačom CAREES
  Skladom
  2 €
  10 €

  Dezinfekcia na ruky vo forme roztoku je pravou voľbou na rýchle a bezpečné dezinfikovanie rúk. Vďaka podielu etanolu až 80% je roztok vysoko účinný. Má baktericídny a virucídny účinok. Obsahuje tiež glycerol, ktorý zároveň pokožku zvláčňuje a hydratuje. Roztok sa neoplachuje.

  Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

  • Zľava -50%
  • 0%
  Dezinfekčný roztok na ruky 1000 ml s dávkovačom CAREES
  Vypredaný

  Účinná dezinfekcia na ruky vo forme roztoku. Je ideálnou voľbou pre rýchlu a bezpečnú dezinfekciu rúk. Vďaka vysokému podielu etanolu až 80% roztok má roztok baktericídny a virucídny účinok už do 30 sekúnd od použitia. Glycerol, ktorý obsahuje, pokožku zvláčňuje a hydratuje. Roztok je bezoplachový.

  Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

  • Zľava -40%
  • 0%
  Dezinfekčný roztok na ruky 60 ml s dávkovačom CAREES
  Vypredaný

  Dezinfekčný roztok s objemom 60 ml je ideálny na cesty do každej kabelky, batohu či tašky. Spoľahlivá ochrana vždy po ruke. Jeho vysoký podiel účinnej látky až 80% ničí choroboplodné zárodky už do 30 sekúnd. Obsahuje aj Glycerol pre hydratáciu a zvláčenie pokožky rúk. Neoplachuje sa.

  Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.