Sedacie vaky

Sedacie vaky – jednoduchý doplnok do domácnosti, ktorý je pohodlný pre každého. Prispôsobí sa každej postave a dopraje maximálny možný komfort. Vo svojom využití sa neobmedzuje len na použitie v obývačke, či detskej izbe. Za vhodných podmienok sa hodí aj do exteriéru. Pohodlie dosiahne s týmito sedacími vakmi najvyššiu úroveň. Sú vhodné nie len pre malých, ale aj veľkých. A vďaka širokej škále veľkostí, typov a farieb bude spokojný každý. Pri výbere vám určite pomôže náš článokSprievodca sedacími vakmi EMI.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Tvar sedacieho vaku
Materiál sedacieho vaku
Farba
Filter
  • Zľava -35%
  sedaci_vak_hruska_semisova_modra_emi
  Skladom
  65 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová modrá je pohodlný sedací vak do každej obývačky, spálne, detskej izby či kancelárie. Ušitý je z jemného semišu, príjemného na dotyk. Naplnený je polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia postave a a poskytnú jej pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -35%
  sedaci_vak_semisovy_emi
  Skladom
  65 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová škoricová je pohodlný vak vyrobený zo semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa prispôsobia postave a doprajú jej pohodlie a oporu. Vak sa hodí do obývačkydetskej izby aj spálne. Jeho objem je 335 l.

  • Zľava -15%
  sedaci_vak_hruska_emi
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška žltá je moderným a zdravým doplnkom do každej domácnosti. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška biela
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška biela je ideálny doplnok do každej obývačky či detskej izby. Je vyrobený z praktickej ekokože, ktorá je navyše šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň zabezpečuje pohodlie a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 litrov. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška svetlohnedá je moderným a zdravým doplnkom do každej domácnosti. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška oranžová
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška oranžová je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko udržiava. Vak má objem 335 l a vďaka svojej polystyrénovej náplni sa prispôsobí postave a dopraje jej zaslúžený komfort a zdravú oporu. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška bežová
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška béžová je univerzálny a elegantný doplnok do každej domácnsoti. Hodí sa do obývačky, detskej izby aj spálne. Vak má objem 335 l a je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu. Polystyrénová náplň poskytuje pohodllné a zdravé sedenie.

  • Zľava -30%
  Sedaci_vak_hruska_semisova_hneda_EMI
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak hruška hnedá zo semišu je príjemný na dotyk a ponúka pohodlné a zdravé sedenie pre malých aj veľkých. Vyrobený je na Slovensku a jeho objem je 335 l.

  • Zľava -30%
  sedací vak hruška
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová oranžová je pohodlný sedací vak, ktorý je ušitý z jemného semišu príjemného na dotyk. Vak je ideálny do obývačky, detskej izby aj spálne. Jeho náplň tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa prispôsobí postave a dopraje jej tak pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l.

  • Zľava -15%
  sedací vak futbalová lopta
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedacie vaky lopty sú veľmi originálnym doplnkom a skvelým darčekom nielen pre deti. Vaky majú objem 335 litrov. Materiál ekokoža, z ktorej sú vyrobené, sa ľahko ošetruje a navyše je šetrná k životnému prostrediu.

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška sivá
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška sivá je skvelým doplnkom do obývačky aj detskej izby. Vak má objem 335 litrov. Je ušitý z ekokože, čo zaručuje jednoduchú údržbu a šetrnosť k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa prispôsobí každej postave a poskytne jej maximálny komfort.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta...
  Skladom
  47,60 €
  56 €

  Sedací vak futbalová lopta malá bielosivá poteší malého aj veľkého futbalistu. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 95 l a náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré prispievajú k zdravému sedeniu

  • Zľava -15%
  sedací vak guľa oranžová EMI
  Skladom
  106,25 €
  125 €

  Sedací vak guľa oranžová je ideálny pre každú chvíľu pohody s rodinou a priateľmi. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Náplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré sa prispôsobia každej postave. Doprajte si pohodlie a zdravé sedenie. Objem vaku je 570 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak malá guľa hnedá je moderným doplnkom do obývačky, detskej izby aj kancelárie. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Jeho objem je 335 l a ponúka maximálne pohodlie a zdravé sedenie

  • Zľava -45%
  Sedací vak guľa semišová svetlohnedá
  Skladom
  77 €
  140 €

  Sedací vak guľa semišová svetlohnedá oživí každú obývačku aj kanceláriu. Je moderný a elegantný. Kvalitný semiš, z ktorého je vyrobený je jednoduchý na údržbu a jemný na dotyk. Objem vaku je 335 litrov. Doprajte sebe a svojej rodine maximálne pohodlné a zdravé sedenie.

  • Zľava -15%
  Sedací vak vankúš oranžový EMI
  Skladom
  110,50 €
  130 €

  Sedací vak vankúš oranžový je ideálny nielen do vnútra bytu. Vak je objemný a veľmi pohodlný. Sedacie vrece má objem 570 litrov, náplň sedacieho vaku tvoria polystyrénové guličky.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bieločervená EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta je ideálnym darčekom pre každého milovníka futbalu a športu. Vak je z trvácnej ekokože, ktorá sa jednoducho udržiava. Vak má objem 335 litrov. Doprajte vašim športovým nadšencom radosť z pohodlného a zdravého sedenia. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta čiernobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta čierno-biela je skvelým doplnkom pre každého športového nadšenca. Kvalitná ekokoža je šetrná k životnému prostrediu a zároveň je veľmi praktická na údržbu. Objem 335 litrov a polystyrénová náplň zabezpečuje maximálny komfort

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bielosivá EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta bielosivá je ideálna pre každého milovníka športu a futbalu. Kvalitná ekokoža a náplň polystyrénového granulátu zabezpečujú najvyššiu kvalitu a maximálne pohodlie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bielomodrá EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta bielomodrá je ako stvorená pre všetkých nadšencov športu. Kvalitná ekokoža, ktorá sa ľahko čistí a polystyrénový granulát vo vnútri zabezpečujú najvyšší komfort. Vak má objem 335 l.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta modrobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta modrobiela je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorý je praktický na údržbu a zároveň je šetrný k životnému prostrediu. Objem 335 litrov a náplň z polystyrénového granulátu zabezpečuje dokonalé pohodlie nielen pre futbalových nadšencov.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta červenobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta červenobiela má objem 335 l a vďaka kvalitnej polystyrénovej výplni je maximálne pohodlná a prispôsobivá akéjkoľvek postave. Ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je praktická a šetrná k životnému prostrediu. Doprajte každému milovníkovi športu zážitok najvyššieho komfortu.

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška fialová EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška fialová je pohodlný doplnok do každej obývačky aj detskej izby. Kreatívna fialová farba oživí a rozveselí miestnosť. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Jeho objem je 335 l. Každému typu postavy poskytne maximálny komfort

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška modrá EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška modrá je pohodlný doplnok každej obývačky, spálne aj detskej izby. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi ľahká na údržbu. Objem vaku je 335 l.