ľavý banner

Bavlna delux obliečky

Bavlna delux obliečky sú posteľné obliečky vyrobené z jednej z najkvalitnejších bavĺn na svete- bavlny deluxe. Je vyrabáná z bavlny Don alebo Domestic a sila jej priadzí (o/ú) je 25,5/22,5 a gramáž bavlny deluxe je 145g/m2. Bavlna delux obliečky sú vyrobené na Slovensku zo 100% husto tkanej bavlny. Vďaka tomu sú tieto obliečky veľmi trvácne, pevné, príjemné na dotyk a majú dlhú životnosť. Vyberte si z krásnych vzorov a farieb, ktoré neblednú ani po viacnásobnom praní.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
viac... menej
Filter
  • Zľava -50%
  Obliecky_bavlnene_Samantha_ruzove_EMI
  Skladom
  13 €
  26 €

  Bavlnené obliečky Samantha ružové EMI sú luxusnou ozdobou každej spálne. Vďaka jemnému vzoru pôsobia elegantne. Vyrobené sú z jemnej a na dotyk príjemnej 100% bavlny delux. Svoje unikátne vlastnosti ako hustota tkania, farebná stálosť, trvácnosť a pevnosť si zachovajú aj po viacnásobnom praní.

  • Zľava -41%
  Obliecky_bavlnene_Hanah_EMI
  Skladom
  13,50 €
  23 €

  Jemné a priedušné bavlnené obliečky. Neobsahujú žiadny polyester a tak si spánok pod nimi vychutnáte bez zbytočného potenia. 100% bavlna delux je jemná, priedušná, trvácna a farebne stála.

  • Zľava -45%
  podaljsane_prevleke_EMI
  Skladom
  13 €
  24 €

  Jemné posteľné obliečky vyrobené zo 100% bavlny delux sú príjemné na dotyk a hebké aj k citlivej pokožke. Zamilujete si ich trvácnosť, pevnosť a vzdušný materiál. Jemným vzorom ozdobia každú modernú aj vintage spálňu. Kvalitná bavlna vám dopraje komfortný spánok.

  • Zľava -44%
  Obliečky bavlnené Luiza EMI
  Skladom
  15,50 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Bavlnené obliečky Luiza EMI sú vyrobené z kvalitnej a jemnej 100% bavlny delux. Charakteristické sú vlastnosťami ako trvácnosť, jednoduchá starostlivosť a farebná stálosť. Krásny kvetinový vzor si vás okamžite získa. Vďaka týmto obliečkam rozkvitne každá spálňa.

  • Zľava -44%
  Obliečky bavlnené Berger EMI
  Skladom
  15,50 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Kvalitné posteľné obliečky vyrobené zo 100% bavlny delux. Ich vlastnosti ako jemnosť, trvácnosť, hustotu tkania si okamžite obľúbite. Obliečky majú zapínanie na gombíky. 

  • Zľava -50%
  Obliečky bavlnené Nelly EMI
  Skladom
  16 €
  32 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Posteľné obliečky s jednoduchým a moderným vzorom sú vďaka svojmu materiálu kvalitné a na dotyk príjemné. 100% bavlna delux zaručí priedušnosť, jednoduchú starostlivosť a farebnú stálosť. 

  • Zľava -44%
  Obliečky bavlnené Wilson EMI
  Skladom
  15,56 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Krásne a moderné posteľné obliečky Wilson sú vyrobené z husto tkanej 100% bavlny delux. Obliečky majú praktické zapínanie pomocou gombíkov. Sú farebne stále, príjemné na dotyk a trvácne.

  • Zľava -38%
  Obliečky bavlnené Mariela EMI
  Skladom
  15,90 €
  26 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Jemný a elegantný vzor posteľných obliečok Mariela obohatí každú spálňu. Kvalitná 100 % bavlna delux ponúka vlastnosti, ktoré si zamilujete. Za prívlastkom deluxe sa ukrývajú lepšie vlastnosti ako pri klasickej bavlne.

  • Zľava -51%
  Obliečky bavlnené Zaos...
  Skladom
  15,50 €
  32 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Posteľné obliečky Zaos v bielej farbe spájajú v sebe kvalitu a kvetinový vzor, ktorý dodá spálni štýlový vzhľad, zatiaľ čo 100% bavlna zaručí pohodlie a jemnosť. Sú odolné voči poškodeniu, príjemné na dotyk a farebne stále.

  • Zľava -44%
  Obliečky bavlnené Veronica EMI
  Skladom
  15,50 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Posteľné obliečky Veronica s krásnym farebným motívom sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux, vďaka čomu je starostlivosť o nich jednoduchšia. Obliečky sú priedušné, príjemné na dotyk a zaručia komfort. Pokožka pod nimi dýcha a vy sa nespotíte. 

  • Zľava -42%
  Postelne_obliecky_Anica_EMI
  Skladom
  14,90 €
  26 €

  Obliečky Anica sú krásne posteľné obliečky vyrobené z kvalitnej 100% bavlny. Svojím jemným prevedením a moderným vzorom ozdobia modernú aj klasickú spálňu. Ideálne nielen pre všetkých zaľúbených.

  • Zľava -53%
  postelne_obliecky_bavlnene_sive
  Skladom
  14,95 €
  32 €

  Posteľné obliečky Adrienn sú vyrobené z kvalitnej a trvácnej 100 % bavlny delux. Jednoduchý vzor a neutrálne farby príjemne doplnia každú spálňu a dodajú jej štýl. Zapínanie obliečok je na zips. 

  • Zľava -29%
  bavlnene_obliecky_na_postel_s_kvetinovym_vzorom_EMI
  Skladom
  16,95 €
  24 €

  Zaspávajte v jemnosti bavlnených obliečok Isabel. Poteší vás aj jemný a zároveň kvalitný materiál, ktorý vám dopraje komfortný spánok. 100% bavlna si uchová nezmenené vlastnosti roky. Vyrobené na Slovensku.

  • 0%
  • Zľava -46%
  Obliečky bavlnené Minami EMI
  Skladom
  14,95 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Bavlnené obliečky Minami s kvetinovým vzorom sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux. Okamžite prinesú do každej spálne nádych noblesy a luxusu. Obklopia vás svojou hebkosťou a príjemným materiálom. Zapínanie obliečok je na gombíky. 

  • Zľava -46%
  Obliečky bavlnené Rio EMI
  Skladom
  14,95 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Posteľné obliečky Rio s jednoduchým vzorom sú ušité zo 100% bavlny delux. Tento materiál je mimoriadne obľúbený najmä pre svoju jemnosť, trvácnosť, farebnú stálosť a jednoduchú starostlivosť. Zapínanie je na gombíky.  

  • Zľava -44%
  Obliečky bavlnené Kendra EMI
  Skladom
  15,50 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Posteľné obliečky s elegantným vzorom obohatia každú spálňu. Jemná a kvalitná 100 % bavlna delux prináša vlastnosti, ktoré si ihneď obľúbite. Prívlastok delux znamená ešte lepšie vlastnosti, než akými disponuje klasická bavlna.

  • Zľava -42%
  Obliečky bavlnené Nataly EMI
  Skladom
  14,95 €
  26 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Obliečky Nataly sú vyrobené z jemnej husto tkanej 100% bavlny delux. Jej špecifikom je, že je utkaná z veľkého počtu malých vlascov, ktoré sú pospájané do hustej štruktúry, čo vytvára jej unikátne vlastnosti ako jemnosť, savosť potu a vlhka. Taktiež sú veľmi pevné, trvácne a zdraviu prospešné. 

  • Zľava -54%
  Obliečky bavlnené Magnoli...
  Skladom
  14,50 €
  32 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Luxusné, kvalitné a elegantné posteľné obliečky Magnoli sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Krásny jemný vzor obohatí každú spálňu a ich skvelé vlastnosti si ihneď zamilujete. Poteší vás aj jednoduchá starostlivosť a trvácnosť vďaka ktorej si ich budete môcť vychutnávať roky v nezmenenej kvalite.

  • Zľava -44%
  Obliečky bavlnené Vena EMI
  Skladom
  15,50 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Bavlnené posteľné obliečky Vena sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Ich prednosti sú jemnosť, trvácnosť a vysoká gramáž. Sú príjemné na dotyk a svoje žiarivé farby si zachovávajú aj po viacerých praniach. 

  • Zľava -40%
  Obliecky_bavlnene_Esen_EMI
  Skladom
  15,55 €
  26 €

  Posteľné obliečky Esen prinesú do každej spálne, či detskej izby oživenie v podobe 100% na dotyk príjemnej bavlny delux. Oslovia vás svojou pevnosťou, trvácnosťou a hebkosťou vďaka čomu sa tešia veľkej obľube.

  • Zľava -46%
  Obliečky bavlnené Art EMI
  Skladom
  14,95 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Posteľné obliečky Art sú vyrobené z kvalitnej bavlny deluxe. Sú ušité na Slovensku. Zapínanie obliečok je vyriešené pomocou gombíkov. Jednoduchý moderný vzor sa hodí do klasickej aj modernej spálne.

  • Zľava -46%
  • 0%
  Obliečky bavlnené Myanmar EMI
  Vypredaný

  Posteľné obliečky Myanmar EMI sú vyrobené zo 100% bavlny delux, ktorá je hebká na dotyk, pevná a trvácna. Krásny moderný vzor oživí interiér spálne a zaujme už na prvý pohľad. Zapínanie je na gombíky. 

  • Zľava -50%
  Obliečky bavlnené Kalos...
  Skladom
  13,90 €
  28 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Jemné bavlnené obliečky vám vďaka priedušnej 100% bavlne delux poskytnú komfortný a príjemný spánok. Sú trvácne, farebne stále, pružné a priedušné. Zapínajú sa na zips a poteší vás aj jednoduchá starostlivosť.

  • Zľava -37%
  Obliečky bavlnené Tilia...
  Skladom
  14,90 €
  24 €
  ZĽAVA KONČÍ O:

  Bavlnené posteľné obliečky Tilia červené sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Tieto posteľné obliečky sa vyznačujú jemnosťou, trvácnosťou a vysokou gramážou

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.