ľavý banner

Krepové obliečky

Krepové obliečky sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny, Domestic alebo Don, v krepovej úprave z kvalitnej tkaniny 135g/m2. Preto majú vlastnosti porovnateľné s bavlnenými obliečkami. Krep sa vyznačuje striedavo hladkou a zvrásnenou časťou v pravidelných pruhoch. Ich veľkou výhodou je jednoduchá údržba bez žehlenia. V našej ponuke nájdete krepové obliečky v mnohých vzoroch a farbách s praktickým zipsovým uzáverom alebo gombíkovým zapínaním.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál obliečok
Farba
Zapínanie obliečok
Pranie
Gramáž
Zloženie
Šitie na mieru
Možnosť zmeny zapínania
Rozmer obliečok
Vzor
Sušenie v sušičke
Filter
  • Zľava -25%
  Obliecky_krepove_Linet_EMI
  Skladom
  30 €
  40 €

  Krepové posteľné obliečky vďaka povrchovej úprave nie je potrebné žehliť. Ušetríte tak nielen svoj čas ale aj peniaze. Vyrobené sú z jemnej, trvácnej, priedušnej a farebne stálej bavlny delux.

  • Zľava -25%
  Obliecky_krepove_Ruby_EMI
  Skladom
  30 €
  40 €

  Obliečky krepové s moderným vzorom sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny delux. Táto bavlna je priedušná, trvácna, farebne stála a jemná. Vďaka krepovej úprave nie je potrebné ich žehliť.

  • Zľava -23%
  Obliecky_krepove_Paraiba_EMI
  Skladom
  19,90 €
  26 €

  Posteľné obliečky Paraiba sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu ich nie je potrebné žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  • Zľava -21%
  Obliecky_krepove_Estenza_EMI
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Obliečky krepové s elegantný sivo-modrým vzorom skrášlia každú spálňu. Svojou univerzálnosťou sa hodia na všetky postele a svojou kvalitou vám zaručia dlhú dobu užívania.

  • Zľava -21%
  krepove_obliecky_cervene_emi
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Obliečky krepové červenej farby so zaujímavým motívom sa hodia do každej spálne. Potešia svojou priedušnosťou, kvalitou a pekným vzorom. Veľkou výhodou krepových obliečok je, že ich nemusíte žehliť.

  • Zľava -21%
  Obliecky_krepove_Kolumbia_EMI
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Posteľné obliečky Kolumbia sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  • Zľava -30%
  obliecky_krepove_melvin_emi
  Skladom
  19,60 €
  28 €

  Jemné krepové obliečky sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. 

  Pri týchto obliečkach ponúkame 3 rôzne prevedenia obliečok na vankúše - viď foto. 

  obliecky_krepove_irene_emi
  Skladom
  28 €

  Obliečky krepové Irene v jednoduchom štýle sa hodia do spálne každého. Potešia svojou priedušnosťou, kvalitou a kvetinovým vzorom. Veľkou výhodou krepových obliečok je, že ich nemusíte žehliť.

  • Zľava -30%
  obliecky_krepove_marion_emi
  Skladom
  19,60 €
  28 €

  Posteľné obliečky Marion s prírodným motívom sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Tento materiál je veľmi praktický, pretože obliečky nie je potrebné žehliť. 

  Obliecky_krepove_Cyprus_EMI
  Skladom
  28 €

  Posteľné obliečky Cyprus sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu nie je potrebné ich žehliť. Sú mimoriadne trvácne, farebne stále, príjemné na dotyk a ideálne na horúce letné noci.

  obliecky_krepove_maira_emi
  Skladom
  28 €

  Posteľné obliečky Maira sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nie je potrebné ich žehliť. Krásny vzor s motívom kvetov zaujme každého. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku. 

  krepove_obliecky_ruzove_emi
  Skladom
  28 €

  Obliečky krepové s ružovým kvetinovým vzorom oživia spálňu a dokonale sa budú vynímať na každej posteli. Sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny. Zobúdzajte sa na lúke plnej kvetov každé ráno.

  Obliecky_krepove_Vega_EMI
  Skladom
  28 €

  Posteľné obliečky Vega sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu nie je potrebné ich žehliť. Sú mimoriadne trvácne, farebne stále, príjemné na dotyk a ideálne na horúce letné noci.

  obliecky_krepove_nathan_emi
  Skladom
  28 €

  Posteľné obliečky Nathan sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. Vďaka materiálu nie je potrebné ich žehliť. 

  obliecky_krepove_gianna
  Skladom
  28 €

  Jemné krepové obliečky Gianna sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.

  krepove_postelne_obliecky
  Skladom
  28 €

  Krepové posteľné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a prešli krepovou úpravou, vďaka čomu ich netreba žehliť. Obliečky Kodaň sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. 

  • Zľava -30%
  obliecky_krepove_karin_emi
  Skladom
  19,60 €
  28 €

  Obliečky krepové Karin sa hodia do spálne každého romantika. Priedušný krepový materiál netreba žehliť. Doprajte si nielen krásne, ale aj praktické obliečky na vašu posteľ.

  obliecky_krepove_noelle_emi
  Skladom
  28 €

  Obliečky Noelle sú posteľné obliečky s geometrickými vzormi. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá prešla krepovou úpravou a nie je potrebné ich žehliť. Tieto obliečky sú ušité na Slovensku.

  • Zľava -30%
  obliecky_krepove_torin_emi
  Skladom
  19,60 €
  28 €

  Posteľné obliečky Torin sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu sú jemné, trvácne, kvalitné, farebné stále a nepotrebujú žehliť. Starostlivosť o ne je jednoduchá. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  • Zľava -30%
  obliecky_krepove_imara_emi
  Skladom
  19,60 €
  28 €

  Krepové obliečky zelenej farby s krásnym prírodným vzorom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka krepovej úprave bavlny obliečky netreba žehliť. Ušetríte tak svoj čas aj peniaze.

  Obliecky_krepove_Klarissa_EMI
  Skladom
  26 €

  Čiernobiele posteľné obliečky sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Kvetinový vzor krásne ozdobí každú spálňu. Obliečky sú jemné, trvácne a priedušné.

  krepove_obliecky_kayla_emi
  Skladom
  28 €

  Posteľné obliečky Kayla s krásnym kvetinovým vzorom zaujmú už na prvý pohľad. Sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  obliecky_krepove_helsinky_emi
  Skladom
  28 €

  Kvalitné posteľné obliečky Helsinky sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka ktorej ich nemusíte žehliť. Jednoduchý geometrický vzor zaujme každého. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku. 

  • 0%
  • Zľava -21%
  krepove_obliecky_asher_emi
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Posteľné obliečky Asher sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. Vďaka materiálu nie je potrebné ich žehliť.