ľavý banner

Krepové obliečky

Krepové obliečky sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny, Domestic alebo Don, v krepovej úprave z kvalitnej tkaniny 135g/m2. Preto majú vlastnosti porovnateľné s bavlnenými obliečkami. Krep sa vyznačuje striedavo hladkou a zvrásnenou časťou v pravidelných pruhoch. Ich veľkou výhodou je jednoduchá údržba bez žehlenia. V našej ponuke nájdete krepové obliečky v mnohých vzoroch a farbách s praktickým zipsovým uzáverom alebo gombíkovým zapínaním.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
Filter
  Obliecky_krepove_Linet_EMI
  Skladom
  30 €

  Krepové posteľné obliečky vďaka povrchovej úprave nie je potrebné žehliť. Ušetríte tak nielen svoj čas ale aj peniaze. Vyrobené sú z jemnej, trvácnej, priedušnej a farebne stálej bavlny delux.

  Obliecky_krepove_Ruby_EMI
  Skladom
  30 €

  Obliečky krepové s moderným vzorom sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny delux. Táto bavlna je priedušná, trvácna, farebne stála a jemná. Vďaka krepovej úprave nie je potrebné ich žehliť.

  Obliecky_krepove_Estenza_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové s elegantný sivo-modrým vzorom skrášlia každú spálňu. Svojou univerzálnosťou sa hodia na všetky postele a svojou kvalitou vám zaručia dlhú dobu užívania.

  Obliecky_krepove_Paraiba_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Posteľné obliečky Paraiba sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu ich nie je potrebné žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  Obliecky_krepove_Parle_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Krepové obliečky na posteľ Parle sú vyrobené z čistej 100% bavlny delux, ktorá prechádza počas výroby krepovou úpravou. Nakrepovaná bavlna potom získava vlnitý povrch, vďaka čomu nie je potrebné obliečky žehliť.

  krepove_obliecky_cervene_emi
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové červenej farby so zaujímavým motívom sa hodia do každej spálne. Potešia svojou priedušnosťou, kvalitou a pekným vzorom. Veľkou výhodou krepových obliečok je, že ich nemusíte žehliť.

  kepove_obliecky_lucas_emi
  Skladom
  21,90 €

  Jemné krepové obliečky sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. 

  Obliecky_krepove_Valeria_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové Valeria sa hodia do spálne každého romantika. Priedušný krepový materiál netreba žehliť. Doprajte si nielen krásne, ale aj praktické obliečky na vašu posteľ.

  Obliecky_krepove_Cyprus_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Cyprus sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu nie je potrebné ich žehliť. Sú mimoriadne trvácne, farebne stále, príjemné na dotyk a ideálne na horúce letné noci.

  obliecky_krepove_isadora_emi
  Skladom
  21,90 €

  Krepové posteľné obliečky Isadora s kvetinovým vzorom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka nakrepovanej 100% bavlne nie je potrebné obliečky žehliť. Sú kvalitné a na dotyk príjemné.

  krepove_obliecky_renan_emi
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Anastasia sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Netradičný vzor zaujme každého a hodí sa aj do izby tínedžera. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku. 

  obliecky_krepove_anastasia_emi
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Anastasia sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Jednoduchý kvetinový vzor zaujme každého. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  Obliecky_krepove_Vega_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Vega sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu nie je potrebné ich žehliť. Sú mimoriadne trvácne, farebne stále, príjemné na dotyk a ideálne na horúce letné noci.

  obliecky_krepove_nathan_emi
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Nathan sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. Vďaka materiálu nie je potrebné ich žehliť. 

  obliecky_krepove_noelle_emi
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky Noelle sú posteľné obliečky s geometrickými vzormi. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá prešla krepovou úpravou a nie je potrebné ich žehliť. Tieto obliečky sú ušité na Slovensku.

  bavlnene_postelne_obliecky_krepove_emi
  Skladom
  19,90 €

  Posteľné obliečky Etno sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu sú jemné, trvácne, kvalitné, farebné stále a nepotrebujú žehliť. Starostlivosť o nich je jednoduchá. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  krepove_postelne_obliecky
  Skladom
  21,90 €

  Krepové posteľné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a prešli krepovou úpravou, vďaka čomu ich netreba žehliť. Obliečky Kodaň sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. 

  krepove_obliecky_ruzove_emi
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové s ružovým kvetinovým vzorom oživia spálňu a dokonale sa budú vynímať na každej posteli. Sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny. Zobúdzajte sa na lúke plnej kvetov každé ráno.

  obliecky_krepove_Mieli_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Krepové obliečky Mieli  sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Ich výhodou je nežehlivý materiál s krepovým efektom, vďaka čomu sú ešte trvácnejšie. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.

  Obliecky_krepove_Zoe_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Krepové posteľné obliečky so srdiečkami sú vyrobené zo 100% bavlny a prešli krepovou úpravou, vďaka čomu ich netreba žehliť. Obliečky Zoe sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk.

  Obliecky_krepove_Molly_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Krepové obliečky oranžovej farby s krásnym geometrickým vzorom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka krepovej úprave bavlny obliečky netreba žehliť. Ušetríte svoj čas aj peniaze.

  krepove_obliecky_kayla_emi
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Kayla s krásnym kvetinovým vzorom zaujmú už na prvý pohľad. Sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  obliecky_krepove_daisy_emi
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové Daisy s jemným kvetinovým vzorom spestria každú spálňu. Sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny. Sú pružné, priedušné, príjemné na dotyk a netreba ich žehliť.

  obliecky_krepove_gianna
  Skladom
  21,90 €

  Jemné krepové obliečky Gianna sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.