ľavý banner

Obliečky na matrace

Vymeňte starý matrac za nový rýchlo a jednoducho. V tejto kategórii nájdete samostatné obliečky na matrace EMI, vďaka ktorým udržíte svoj matrac vždy dokonale hygienicky čistý. Je bežné, že sa pri každodennom používaní matraca vrchná obliečka zašpiní, pretrhne alebo stratí na svojej akosti. V tom prípade nie je nevyhnutné meniť hneď celý matrac, ak je jadro matraca plne funkčné. Stačí jednoduchá výmena matracovej obliečky. U nás nájdete rôzne rozmery a materiály, ktoré dodajú vášmu matracu na čistote a vám zaručene skvalitnia spánok. Všetky sú vyrobené s ohľadom na to, aby si na nich svoj komfortný spánok mohli vychutnať aj alergici či astmatici. Naša široká ponuka zahŕňa od klasických antialergických obliečok, až po obliečky s obsahom striebra, ktoré zabraňujú množeniu baktérií a pôsobia protizápalovo. Tiež ponúkame obliečky na matrace s obsahom bambusových a aloe vera vlákien, ktoré okrem antialergických a antibakteriálnych účinkov neutralizujú aj pachy, bránia vzniku roztočov a plesní. Môžete tak ľahko prispôsobiť matrac svojím potrebám a užívať si jeho jedinečné vlastnosti. EMI matracové obliečky sú mimoriadne odolné a ušité so zipsovým uzáverom do tvaru U, preto je manipulácia s nimi jednoduchá, praktická a rýchla. Pre zachovanie čistoty ich môžete prať v práčke pri teplote 60°C, nezabudnite však na zapnutie zipsu. Ako spoľahlivá ochrana nového matraca vám poslúži aj chránič na matrac či nepremokavá plachta.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer matraca
Filter
  aloe_vera_emi
  Skladom
  61,95 €

  Obliečka na matrac Aloe Vera je vyrobená z odolného a antialergického PES vlákna, ktoré je napustené výťažkami z Aloe Vera. Obliečka predlžuje životnosť matraca a bráni vzniku roztočov a plesní. Je ľahko snímateľná a môže sa prať. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov, ktoré sú v ponuke. 

  obliecka_na_matrac_levandula_emi
  Skladom
  66,95 €

  Obliečka na matrac Lavender je vyrobená z odolného a antialergického PES vlákna, ktoré je napustené výťažkami z levandule. Obliečka je vhodná pre alergikov a astmatikov. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov, ktoré sú v ponuke.

  obliecka_na_matrac_emi
  Skladom
  61,95 €

  Obliečka na matrac Bamboo je vyrobená z odolného a antialergického PES vlákna, ktoré je napustené výťažkami z bambusu. Obliečka predlžuje životnosť matraca a bráni vzniku roztočov a plesní. Je ľahko snímateľná a môže sa prať. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov, ktoré sú v ponuke. 

  obliecka_na_matrac_emi
  Skladom
  58,95 €

  Obliečka na matrac Silver je vyrobená z odolného a antialergického PES vlákna, do ktorého sú vpletené strieborné vlákna. Obliečka predlžuje životnosť matraca a je vhodná pre alergikov a ľudí s astmou. Je ľahko snímateľná a môže sa prať. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov, ktoré sú v ponuke. 

  obliecka_na_matrac_bamboo_emi
  Skladom
  39,95 €

  Obliečka na matrac Bamboo je vyrobená z odolného a antialergického PES vlákna, ktoré je napustené výťažkami z bambusu. Obliečka predlžuje životnosť matraca a bráni vzniku roztočov a plesní. Je ľahko snímateľná a môže sa prať. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov. V ponuke sú aj rozmery pre detský matrac.  

  obliecka_na_matrac_emi
  Skladom
  43,95 €

  Obliečka na matrac Silver je vyrobená z odolného a antialergického PES vlákna, do ktorého sú vpletené strieborné vlákna. Obliečka predlžuje životnosť matraca a je vhodná pre alergikov a ľudí s astmou. Je antialergická, antistatická a antibakteriálna. Obliečka je ľahko snímateľná a môže sa prať. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov. V ponuke sú aj rozmery pre detský matrac do postieľky. 

  obliecka_na_matrac_emi
  Skladom
  36,95 €

  Obliečka matraca Ekonomik je ušitá z polyesterového vlákna, ktoré je antialergické a veľmi odolné. Obliečka je ľahko snímateľná pomocou zipsu a môže sa prať. V našej širokej ponuke nájdete obliečky na matrace zhotovené v rôznych rozmeroch. 

  obliecka_na_matrac_emi
  Skladom
  63,95 €

  Obliečka na matrac DUO je obojstranná obliečka, ktorá predlžuje životnosť matraca. Jednu stranu obliečky tvorí látka s výťažkami z levandule a druhá je vyrobená z odolného polyesterového vlákna. Obliečka je vhodná pre alergikov a astmatikov. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov, ktoré sú v ponuke.