ľavý banner

Podložky pod taniere

Podložky pod taniere chránia jedálenský stôl pred škrabancami od taniera a znečistením od jedla. Sú lacným doplnkom, ktorý šetrí drahý kuchynský nábytok. V našej ponuke nájdete plastové podložky a podložky pod taniere vyrobené z prírodných materiálov.

Filtrovať podľa

Cena
Farba
Filter
  Podložka pod tanier Plameniak
  Skladom
  1,45 €

  Podložka pod tanier s moderným motívom vám spríjemní popíjanie kávy a zaručí, že váš stôl nebude znečistený alebo poškriabaný. 

  Podložka pod tanier Ananás
  Skladom
  1,45 €
  Farebné prestieranie s motívom ananásov oživí každý jedálenský stôl. Je vyrobené z umývateľného syntetického materiálu. Po znečistení ho stačí očistiť vlhkou utierkou alebo opláchnuť pod tečúcou vodou.
  Podložka pod tanier Pyramids
  Skladom
  1,45 €

  Prestieranie pod tanier s univerzálnym vzorom ochráni váš stôl aj obrus pred znečistením. Zároveň utlmí hluk spôsobený používaním príborov, tanierov a pohárov. Vyrobené je z umývateľného syntetického materiálu

  Podložka pod tanier Tacos
  Skladom
  1,45 €

  Vďaka podložkám pod taniere nebude váš stôl pôsobiť všedne a fádne. Uchránia povrch stola pred poškriabaním a zničením a taktiež redukujú hluk vznikajúci pri používaní príborov, tanierov a pohárov.

  Podložka pod tanier Merry Christmas
  Skladom
  1,45 €

  Podložka pod tanier Merry Christmas s minimalistickým vzorom a nápisom spríjemní každé stolovanie. Zároveň sa postará aj o ochranu stola pred nečistotami a škrabancami.

  Podložka pod tanier Bazalka
  Skladom
  1,45 €

  Podložka pod tanier je praktickým pomocníkom v každej kuchyni. Pomáha udržiavať stôl čistý a bez škrabancov.

  • 0%
  Podložka pod tanier Siesta
  Vypredaný

  Plastová podložka na stôl s motívom je praktickým pomocníkom v každej kuchyni. Chráni stôl pred poškriabaním a znečistením, redukuje hluk spôsobený príbormi a spríjemňuje každé stolovanie.

  • 0%
  Podložka pod tanier Príbor
  Vypredaný

  Podložka pod tanier s jednoduchým dizajnom poslúži v každej domácnosti ako ochrana pred škrabancami na stole a pred škvrnami od jedla.

  • 0%
  Podložka pod tanier Vianoce
  Vypredaný

  Podložka pod tanier s vianočným motívom v červenej farbe je skvelým pomocníkom v každej domácnosti. Ochráni váš stôl pred poškriabaním a znečistením. Zároveň dodá vianočnú atmosféru pri stolovaní.

  • 0%
  Podložka pod tanier Mriežka
  Vypredaný

  Podložka pod tanier chráni jedálenský stôl pred škrabancami od taniera a znečistením od jedla. Sú lacným doplnkom, ktorý šetrí kuchynský nábytok.

  • 0%
  Podložka pod tanier Cik-cak
  Vypredaný

  Podložka pod tanier v nadčasovom bieločiernom dizajne oživí každý stôl. Spríjemní vám stolovanie, ušetrí stôl a obrus od fľakov a utlmí hluk. Bude sa hodiť do každej kuchyne, jedálne, ale aj na terasu.

  • 0%
  Podložka pod tanier Hibiskus
  Vypredaný

  Podložka pod tanier je vhodná do kuchyne v každej domácnosti. Ochráni váš stôl pred škrabancami od riadu a pred znečistením od jedla.