ľavý banner

Detské obliečky

Detské obliečky vyrobené na Slovensku zo 100% husto tkanej bavlny, ktorá je šetrná k jemnej detskej pokožke a zaistí tak zdravý spánok každého dieťaťa. Posteľné obliečky pre deti by mali byť farebné a hravé, a preto v našej ponuke nájdete obliečky s obľúbenými rozprávkovými postavičkami, ako Shrek, Hello Kitty alebo Barbie, alebo aj obliečky s klasickými detskými vzormi, ako žirafa a autíčka. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
Rozmer
Filter
  lacne_detske_obliecky_emi
  Skladom
  13,90 €

  Detské obliečky Pandy sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux. Sú príjemné na dotyk, majú veselý vzor a sýte farby si zachovajú veľmi dlho. Zapínajú sa pomocou gombíkov.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  obliecky_detske_bavlnene_emi
  Skladom
  13,90 €

  Detské obliečky v bielej farbe so slniečkami sú maximálne šetrné a zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku. Vyrobené sú zo 100% bavlny, vďaka ktorej sa deti pod nimi nespotia.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru. 

  bavlnene_detske_obliecky_emi
  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Safari EMI sa vyznačujú vlastnosťami ako pevnosť, trvácnosť a kvalita. Sú odolné a jemné zároveň. Detský motív poteší vaše deti a vás poteší materiál, ktorý sa postará o ich zdravie a citlivú pokožku. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Obliecky_detske_bavlnene_Sky_biele_EMI
  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Sky biele sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny deluxe. Táto bavlna je jemná, zdravotne nezávadná a zachová si svoje vlastnosti naozaj dlho. Obliečky sa zapínajú jednoducho pomocou gombíkov.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  Obliecky_detske_bavlnene_Happy_biele_EMI
  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Happy EMI sú vyrobené z jemnej a odolnej bavlny delux. Neobsahujú žiadny polyester, a tak sú obliečky Happy maximálne šetrné a zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku. Jednoduchý motív rozžiari každú detskú postieľku aj izbičku. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  Obliecky_detske_Vevericky_zlte_EMI
  Skladom
  13,90 €

  Detské obliečky žltej farby s motívom veveričiek doprajú vášmu dieťatku pohodlie, jemnosť a zaručenú kvalitu. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. Zapínanie majú vyriešené pomocou gombíkov z PVC.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Obliecky_detske_bavlnene_Heaven_modre_EMI
  Skladom
  13,90 €

  Obliečky Heaven sú vyrobené z príjemnej 100% bavlny delux. Sú pevné, trvácne a kvalitné. Vďaka použitému materiálu sú ideálne pre citlivú detskú pokožku. Zapínanie pomocou gombíkov.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Obliecky_detske_bavlnene_Heaven_ruzove_EMI
  Skladom
  13,90 €

  Obliečky do detskej postieľky v jemnej ružovej farbe s motívom mesiačikov a obláčikov sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Sú príjemné na dotyk, majú dobrú pevnosť a sú ušité na Slovensku.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Obliecky_detske_Shaun_modre_EMI
  Skladom
  13,90 €

  Obliečky detské Shaun sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny deluxe. Obliečky majú zapínanie vyriešené pomocou gombíkov z PVC. Sú veľmi kvalitné a príjemné na dotyk. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Detske_obliecky_Angry_Birds_160x200+70x80_cm
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Angry Birds sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Obliečky s motívom populárnej hry dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  Obliecky_Drak_140x200+70x90_cm_FARO
  Skladom
  22,90 €

  Bavlnené obliečky s motívom draka sú z trvácnej a na dotyk príjemnej bavlny. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Obliečky sú obojstranné a majú zapínanie na zips. 

  detske_bavlnene_obliecky
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Biely kôň sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok sú vyobrazené cválajúce biele kome. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.

  detske_bavlnene_obliecky
  Skladom
  19,90 €

  Detské obliečky so šteniatkom potešia každého kto obľubuje psíkov. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Obliecky_Harry_Potter_a_Dary_smrti_140x20+70x90_cm_FARO
  Skladom
  26,90 €

  Detské obliečky Harry Potter vďačia za svoju príjemnú jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Obliečky sú obojstranné. Na jednej strane sú vyobrazení hlavní hrdinovia, z druhej strany sú na čiernom podklade zaklínadlá. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Obliecky_Jursky_svet_140x200+70x90_cm
  Skladom
  22,90 €

  Detské posteľné obliečky s motívom filmu Jurský svet sú jemné a kvalitné obliečky vyrobené zo 100% bavlny. Ich krásne farby a motív pravekých jašterov potešia každého chlapca. Zapínajú sa pomocou zipsu.

  detske_bavlnene_obliecky_kon
  Skladom
  21,90 €

  Detské obliečky Kôň sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok je vyobrazený hnedý kôň. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.

  Detské obliečky Horse...
  Skladom
  18,90 €

  Detské obliečky Horse majú jedinečný dizajn, ktorý krásne oživí detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Detske_obliecky_Bunny_Bing_140x200+70x90_cm_Faro
  Skladom
  25,90 €

  Detské posteľné obliečky s motívom postavičiek z rozprávky Bing sú vyrobené z jemnej a kvalitnej 100% bavlny. Zapínajú sa pomocou zipsového uzáveru.

  Detske_obliecky_Mickey_Mouse_70x90+140x200
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Mickey Mouse sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a hebkosťou. Mickey Mouse obliečky dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  Bavlnene_obliecky_pre_deti_Bunny_Bing_70x90_140x200_cm
  Skladom
  24,40 €

  Detské obliečky na posteľ s motívom postavičiek z animovanej rozprávky Bing oživia každú detskú izbu. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky. 

  detske_obliecky_kralik
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Králik oživia každú detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Obliecky_Mimoni_Mayhem_modra_140x200+70x90_cm
  Skladom
  24,90 €

  Obliečky Mimoni Mayhem sú detské obliečky zo 100% bavlny, ktorá je odolná, príjemná na dotyk, zdraviu neškodná a je vhodná aj pre citlivú detskú pokožkou. Sú klasických rozmerov 140x200 cm a 70x90 cm na vankúš. Zapínanie je pomocou zipsu.

  Detske_bavlnene_obliecky_Mimoni_utek_70X90+140X200_cm
  Skladom
  24,90 €

  Detské obliečky Mimoni Útek určite potešia nejedného malého fanúšika tejto rozprávky. Obliečky sú zo 100% bavlny, ktorá je známa svojou odolnosťou, trvácnosťou a kvalitou. Je zdraviu neškodná a je vhodná aj pre citlivú detskú pokožku. Zapínanie obliečok je riešené pomocou zipsu. 

  Detske_obliecky_Friends_140x200+70x90_cm
  Skladom
  21,90 €

  Detské obliečky so seriálovým motívom Friends vďačia za svoju príjemnú jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Typický motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.